Mis on inimpall?

Inimpall on kui suur õhkpadi, mis pehmendab kõik kokkupõrked. Inimpalliga on võimalik ka kõige traditsioonilisemad mängud muuta kaasahaaravamaks, turvalisemaks ja veel lõbusamaks ning sõna otseses mõttes 2+2 distantsireeglit silmaspidavaks adrenaliinirohkeks mänguks.

Inimpalli sees oled justkui märulistaar. Suure täispuhutud palli rüüs tunned end kõikvõimsa ja ohutuna ka kõige adrenaliinirohkemates mängudes.

Inimpall on ideaalne meelelahutus sünnipäevadel, suvepäevadel, kokkutulekutel, firmapidudel, festivalidel, koolisündmustel. Olenemata aastaajast ja temperatuurist, saab seda mängida nii liival, murul kui ka lumel ja jääl.

Inimpalli mängude läbiviimiseks on vaja ruumi õues või sisetingimustes, et kuni 10 mängijal oleks võimalik ringi joosta. Vajame ka elektriühendust, et pallid täis pumbata. Ära muretse kui teid on rohkem kui 10, sest siis saabki erinevaid meeskondasid ja vahetusi teha.

Meil on kõige uuemad pallid, millel on mugavamad rihmad ja kiirkinnitused. Uue tehnoloogiaga materjal on kergem ja põrkavam. Pallide läbimõõt on 1,5m, millega saavad mängida ka koolieelikud.

 

Mõned mängud mida teeme

Jalgpall

Kõige naljakam versioon jalgpallist. Inim-hävituspallid triblamas ja uperkuuti lendamas. Värava löömine on kirss tordil.

Ameerika jalgpall

Üks mängija meeskonnast on ameerika jalgpall. Võidad, kui murrad läbi vastasmeeskonna kaitseliinist ja toimetad palli teise meeskonna väljaku lõpuni.

Predaator

Üks mängija on predaator ja teised on saak. Saakloomad proovivad välja ületada ilma, et predaator neid pikali lükkaks. Kui kukud ümber, liitud järgmine ring predaatoriga.

Sumo ring

Iga mees, naine ja laps enda eest. Kõik alustavad suure ringi keskel. Eesmärk on jääda ringi sisse ja teised välja lükata. Sinu võimalus vabastada sisemine loom ja muutuda hävitavaks inimpalliks.

Kaitse presidenti

Kaks meeskonda võistlevad hiilguse nimel. Eesmärk on kaitsta enda presidenti ja vastasmeeskonna president kukutada.

Lipumäng

Eesmärk on tuua ära vastasmeeskonna lipp ja teha kõik, et nad seda enne ei teeks.

 

Kontakt & Hinnakiri

    4 palliga 40€ tund    

6 palliga 50€ tund

8 palliga 60€ tund

10 palliga 70€ tund

  • Hinna sees on mängujuht. Kokkuleppel lisatasu eest tuleb kohale ka fotograaf, kes garanteerib, et naljakaimad hetked saaksid jäädvustatud.

  • Tartust väljapoole lisandub transporditasu 0,2 eurot/km

  • Küsi meilt pakkumist! Oleme Teie soovidele avatud.

Võta ühendust

1/12
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

Tartu  |  Eesti  |  Küsi lisa ja broneeri aeg 

  inimpall@gmail.com | +372 58 043 600